ویژگی ها و امکانات جدید فروشگاه عطر 19

ویژگی ها و امکانات جدید فروشگاه عطر 19

فروشگاه عطر 19 در پی سوالات فراوان مشتریان گرامی در خصوص اصالت عطرهای فروشگاه برای اولین بار بین فروشگاههای عطر و ادکلن اقدام به اخذ وجه 24 ساعت پس از تحویل کالا توسط مشتری می نماید. زیرا هیچگونه تضمینی بالاتر از تست عطر توسط خود مشتری نیست و مشتری در 24 ساعت می تواند به اصالت عطر پی ببرد و سپس وجه را پرداخت نماید.

از امکانات جدید سایت عطر 19، تضمین پایین ترین قیمت بین کلیه ی فروشگاه های اینترنتی و غیر اینترنتی می باشد، از این رو امکان جدیدی به وب سایت افزوده شده که امکان پیشنهاد قیمت توسط مشتری می باشد، زیرا قیمت عطر و ادکلن وابسته به تغییر قیمت ارز و سایر مسایل می باشد و ممکن است قیمت ها به سرعت تغییر کنند، با توجه به حجم بالای کالاهای موجود در سایت امکان ویرایش قیمت ها در عرض چند ساعت وجود ندارد، و از این جهت که ما ادعا داریم پایین ترین قیمت را به مشتری ارایه می کنیم اگر در مواجه با یک عطر با قیمتی بالاتر از سایر فروشگاهها مواجه شدید با ارایه پیشنهاد قیمتی پایین تر می توانید کالای خود را خرید نمایید.

امکان دیگر افزوده شده به وب سایت عطر 19، خرید عطر به صورت عمده است و در صورتی که شما در یک خرید حداقل 6 عطر را خرید نمایید، قیمت ها به صورت عمده برای شما محاسبه خواهد شد.

همچنین شما می توانید عطر خاصی را که در بازار ایران نایاب است سفارش دهید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن نسبت به وارد کردن آن به کشور و ارسال آن برای شما اقدام نمایند.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code