معرفی عطرهای شاخص مرسدس بنز

معرفی عطرهای شاخص مرسدس بنز

عطرهای مرسدس بنز : ترکیبی از ظرافت و مدرنیته

مرسدس بنز دارای پیشینه ای فوق العاده در خلق اتومبیل های لوکس است، که دارای طراحی کاریزماتیک و بی انتهاست. سبک نمادین این برند فراتر از صنعت خودرو و یک سبک زندگی است. معرفی عطرهای مرسدس بنز، از ترکیب مدرنیته و ظرافت به صورت همزمان خلق شد که هر کدام با ویژگی های خود برای انسان مدرن و پیچیده امروزی مناسب هستند.

عطر 19 خوشحال است که می تواند این سه عطر شگفت انگیز مرسدس بنز را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد، و این سه عطر تکمیل کننده همدیگر هستند، بدون اینکه سبک زندگی شما تاثیری در آن داشته باشد.

Mercedes-Benz Man

این عطر یک عطر خنک، خشک و گیاهی است با نت بالای از گلابی همراه با نت هایی از سدر و گل شمعدانی است. نت پایانی شامل چوب پالیزندار و بلوط سبز است که دلفریبی درخور این عطر را مشخص و تقویت می کند.

Mercedes-Benz Club

مرسدس بنز کلاب با یک حمله ناگهانی از قند طبیعی گرفته شده از گریپ فروت، پرتقال و لیمو شروع می شود و با ترکیبی از سرو کوهی خشک و سرد و هل پر ادویه به تعادل می رسد. و با ترکیب زیبایی از نعنا هندی، مشک و تنکا ترکیب شده با چوب های خشک به پایان می رسد.

Mercedes-Benz for Men

این عطر با نت اولیه فلفل بوربون درخت جوز در برابر ظرافت و نرمی گل بنفشه و یک گیاه آبزی که نماینگر درخشش ساحل دریاست آغاز می شود. این یک عطر بی پروا برای مردان آرام و متین است که طرفدار رایحه های آبزی تازه و ادویه های تند و خشن به صورت همزمان می باشند. این یک ادکلن عالی برای اولین قرار ملاقات عاشقانه است.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code