عطر به عنوان ابزاری اغوا کننده : راهنمای استفاده برای خانم ها و آقایان

عطر به عنوان ابزاری اغوا کننده : راهنمای استفاده برای خانم ها و آقایان

درباره پتانسیل یک عطر خوب بسیار گفته و نوشته شده است. عطر خلق و خو و اعتماد به نفس را بلافاصله افزایش می دهد، و قابلیت استخراج طیف گسترده ای از احساسات مانند شادی، آرامش، زیبایی، اعتماد بنفس، جنسی و حتی زیرکی را دارد، اما این لیست شگفت انگیز اینجا به اتمام نمی رسد.

هر عطر و رایحه ای با اغواگری در ذهن می ماند : وقتی شما عطری را پیدا می کنید که آنرا دوست دارید کیفیت آن به صورت عمیق با ضمیر ناخودآگاه شما صحبت می کند، جاذبه های آن در احساسات شما جا باز می کند. رایحا هی خوب است که شما را بفریبد و شما را در چنگال خود محسور کند.

عطر مورد علاقه شما که آنرا استفاده می کنید مشابه نوک کوه یخ است که با تکنیک اغواگری شما را فریفته است، شما نیاز دارید که دیگران را متقاعد کنید تا زیبایی های آن عطر را از چشم و پوست شما لمس کنند. که اینکار ساده نیست.

اما مانند هر چیز دیگه، دانستن مقدار استفاده از آن عطر به اندازه کافی پیروزی را برای شما به ارمغان می آورد.

در ادامه یاد بگیرید که چگونه از یک عطر به طور موثر استفاده کنید تا زمینه یک روش اغواگری موفق را بنا نهید :

اولین چیزی که باید بدانید اینست که آیا شیمی پوست شما و آن عطر در معرض هوا با هم سازگاری دارند یا نه. پیشنهادات دیگران را در این مورد نپذیرید، هر چند پیشنهادات دیگران همیشه قابل احترام هستند. تاکید می کنم که در اولین ملاقات خود هرگز از یک عطر جدید استفاده نکنید.

عطرهای با نت های گرم و سنگین برای ملاقات های شبانه مناسب هستند، هر چند پیشنهاد ما برای شروع یک اغواگری استفاده از رایحه های نرم و ملو است. عطر به عنوان یک سلاح مخفی شناخته شده است، به هر حال این سلاح در فضای باز عمل نخواهد کرد.

تنها مقدار اندکی از عطر را پشت گوش و در قسمت تو خالی گردن خود بزنید، این عمل سبب می شود وقتی او سر خود را به سمت جلو خم کند و بخواهد در گوش شما چیزی بگوید یا شما را ببوسد عطر بینی و ذهن او را غلغک دهد.

احتمالا دومین راز مهم در استفاده از عطر برای اغوا گری تصمیم گیری در مورد استفاده از یک عطر غیر رایج و اصطلاحا "هات" است.

وقتی دیگران فکر می کنند که شما فرد مهمی هستید، دوست دارید از عطری خاص استفاده کنید. به این منظور که شما را در ذهن آنها ماندگار کند.

اکنون ما به قانون جام مقدس می رسیم : وقتی شما عطر مناسب خود را پیدا کردید آنرا در 3 یا 4 ملاقات بعدی خود با آن شخص خاص تغییر ندهید، و آنرا در طول روزهایی که با آن فرد ملاقات دارید حفظ کنید. شما می خواهید او بداند که این عطر احساسات شما را نسبت به او نشان می دهد، و عطر از طرف شما سخن می گوید. در واقع عطر به عنوان کاتالیزوری برای جذب آن شخص عمل می کند.

فصل بهار بهترین زمان برای اغواگری همراه با فروشگاه عطر 19

آیا می دانید چرا فصل بهار بهترین زمان برای اغواگری است؟ زیرا همه ما از پوسته زمستان درآمده ایم، و پوسته زمستان را دور انداخته ایم. عطر و پوست ما یک همبستگی کامل را تجربه خواهند کرد. فصل بهار زمان مناسبی برای ازدواج های عاشقانه است، بنابراین ازدواج های فراوانی صورت می گیرد. شما در فروشگاه عطر 19 می توانید عطرهای شگفت انگیز را برای مراسم های به یاد ماندی خود خرید کنید و از یک خرید آنلاین مطمئن لذت ببرید.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code